Këto janë përballjet pas hedhjes së shortit në Champions League

Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e 1/8.

Liverpool – Bayern Munchen do të jetë superndeshja e kësaj xhiroje.

Ndeshje të forta do të jenë edhe ajo në mes të Manchester United dhe PSG si dhe Atletico Madrid – Juventus. /sport-24h.net.

Ndeshja 1: Schalke 04 –Manchester City

Ndeshja 2: Atletico Madrid -Juventus

Ndeshja 3: Manchester United- PSG

Ndeshja 4: Tottenham – Borusia Dortmund

Ndeshja 5: Olympique Lyon -Barcelona

Ndeshja 6: Roma – Porto

Ndeshja 7: Ajax – Real Madrid

Ndeshja 8: Liverpool – Bayern Munchen
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *